FP mojego sklepiku

FP mojego sklepiku
ForBeauty - sklepik z odzieżą damską

Nasi mili goście

Translate

poniedziałek, 1 grudnia 2014

Wstęp ...

Witamy serdecznie

Moja przygoda z blogiem zaczęła się kilka lat temu. Blog miał być formą wygadania się i odskocznią od szarości życia codziennego.

W ciągu tego okresu wiele się w moim życiu zmieniło i podejście do bloga również.

Mój stary blog (wmieszkanku.blogspot.com) miał już sporo obserwatorów i wejść, ale tak na dobrą sprawę nie było w nim nic interesującego. Próby jego reaktywacji po dość długiej nieobecności nie spełniły moich oczekiwać. Blog jest nadal zabałaganiony i mało ciekawy. To dlatego właśnie postanowiłam zacząć wszystko od nowa. Nie wiem czy to dobry pomysł ale chcę spróbować. Chcę ponownie czuć satysfakcję i radość z prowadzenia bloga.

Teraz nie będę sama, bo wciągnęłam w to mojego męża i moje dwie cudowne córeczki. Razem chcemy sprawić by to miejsce było bardziej rodzinne i ciekawe.

Oczywiście tematyka bloga zostanie taka sama, czyli:

"Wszystko co w mieszkanku ważne, co sprawia, że czujemy się w nim dobrze i chcemy do niego wracać, co tworzy niepowtarzalny nastrój"

Blog będzie wielotematyczny. Znajdziecie tu m.in.

Dekoracje - czyli to co sprawia, że pomieszczenia są piękne. Uwielbiam niepowtarzalne ręcznie robione dekoracje. Sprawiają, że pomieszczenie staje się przytulne i ciepłe. Jednakże nie da się wszystkiego samemu zrobić (no może i się da, ale ja nie potrafię :P) Dlatego też oprócz ręcznie robionych dekoracji znajdziecie tu również te typowo sklepowe dekoracje a nawet tzw "chińską tandetę", która wg mnie nie jest taka straszna jak ją malują ;)Kuchnia - czyli wszelkiego rodzaju przepisy kulinarne, ale nie te z gwiazdkowych restauracji ;) Kuchnia to serce domu, a gotowanie jest również sposobem na miłe spędzenie czasu z rodziną. W mojej kuchni nikt krzywo nie patrzy jak się na koniec "wylizuje" łyżkę po kremie, a pierożki lepione przez dzieci, choć się w wodzie rozpadają są najpiękniejsze i najsmaczniejsze.


Z dziećmi i dla dzieci - różnego rodzaju gry, zabawy, eksperymenty. W tym dziale pozwolę moim dziewczynkom wybierać tematykę. Pokażę Wam również ich prace

Warto polecić - Chyba jak każdy z Was i mam swoje ulubione produkty bez których nie mogę się obejść: kosmetyki, produkty spożywcze, środki czystości itd. Taka mała reklama, ale mam nadzieję, że pożyteczna.

Porady i Tipy - mam nadzieję, że przydatne ;)

Kursy - oczywiście podzielę się też z Wami instrukcjami wykonania niektórych z moich prac.Stopniowo będę też przenosić co ciekawsze posty z mojego starego bloga. Nie zrobię tego jednorazowo ponieważ chcę je lekko przeredagować i wzbogacić lepszymi zdjęciami. Tak aby były czytelniejsze i ładniejsze :)

Oki to chyba tyle na wstępie. Mam nadzieję, że moi "starzy" obserwatorzy przejdą tu razem ze mną a i nowym się tu spodoba i postanowią zostać na dłużej.

Serdecznie zapraszamy
Ulka 
oraz Michał, Martynka i Majka

3 komentarze:

Dziękujemy za Wasze komentarze. Każda opinia jest dla nas cenna. Chcesz abyśmy Cię odwiedzili? Zostaw w komentarzu namiary na swojego bloga.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...