FP mojego sklepiku

FP mojego sklepiku
ForBeauty - sklepik z odzieżą damską

Nasi mili goście

Translate

czwartek, 19 listopada 2015

Organizujemy biżuterię cz I – pudełko na zawieszki, broszki, breloczki

Witam

Ostatnio każdą wolną chwilę spędziłam na kombinowaniu jak w niedrogi sposób zorganizować i wyeksponować biżuterię w sklepiku. Nie ma jej dużo dlatego tak ważne jest by ładnie wyglądała. Stare ekspozytory i pudełeczka niestety uległy już zużyciu lub znacznemu skurzeniu. Wypranie gąbeczki z ekspozytora na pierścionki niestety zakończyło się tragedia :P Materiał powywijał się i miejscami poodklejał od gąbeczki. Nie wspomnę już, że wcale się nie doprał i pozostawały paskudne plamy. Ogólne wrażenie – psu z gardła wyjęte.

Koszt zakupu wszystkich nowych ekspozytorów to nawet kilkaset złotych. Sorry bardzo, ale to trochę duży wydatek, dlatego postanowiłam wykonać je sama

Pokażę wam co z tych moich kombinacji wyszło. 
U mnie są to pudełeczka na breloczki, ale świetnie się też sprawdzają do eksponowania zawieszek czy broszek.

Pudełeczka mają wymiar ok 4,5 cm / 4,5 cm oraz ponad 2 cm wysokości. 


Koszt zrobienia jednego takiego pudełeczka wyniósł mnie nieco ponad 20 groszy. Chcąc je kupić musiałabym zapłacić około 2 zł za sztukę
Ja uważam, że warto było poświęcić trochę czasu i je zrobić samemu. A co wy o tym sądzicie?

Pozdrawiam
Ulka

1 komentarz:

  1. Oczywiście, że warto było poświęcić czas na takie pudełeczka bo wyglądają świetnie i nie musiałaś wydawać znacznej sumy aby je stworzyć :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Wasze komentarze. Każda opinia jest dla nas cenna. Chcesz abyśmy Cię odwiedzili? Zostaw w komentarzu namiary na swojego bloga.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...